Logo JDM Deweloper

Karta Dużej Rodziny

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin „3 plus” zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. To zniżki np. na przejazdy kolejowe, niższe opłaty paszportowe, możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych, księgarni czy w końcu zniżki na zakup ubrań, obuwia, kosmetyków, książek czy paliw.

Z Karty Dużej Rodziny korzysta ponad 5 mln osób z ponad 1 mln rodzin wielodzietnych. Kartę honoruje obecnie 6,5 tys. partnerów. Oferują oni zniżki w ok. 24 tys. lokalizacjach w całej Polsce. Wśród partnerów są zarówno duże sieci – Volgswagen, PKO Bank Polski, Smyk, Costa Cefee, LOT, Nationale Nederlanden, Credit Agricol, Carrefour, Kaufland i wiele innych jak i mali lokalni przedsiębiorcy.

Decyzja o przystępieniu do Programu Karty Dużej Rodziny była dla nas oczywista. Firmę JDM Deweloper tworzą ludzie, którzy na codzień sami są rodzicami i doceniają trud włożony w wychowanie młodego pokolenia, ponadto budujemy dla rodzin i chemy wspierać je w wyjątkowych momentach w życiu takich jak zakup wymarzonego domu.

Karta Dużej Rodziny

W ramach programu JDM Deweloper zobowiązuje się do udzielania od dnia 30.09.2021 członkom rodzin wielodzietnych posiadających kartę dużej rodziny 100 % zniżki na miejsce postojowe. Zniżka obowiązuje przy zakupie dowolnego domu w dwóch inwestycjach JDM Deweloper Sp.z o.o.: Chojnów Park oraz Kabacka Przystań Gardens II.

Jak można otrzymać rabat w ramach Karty Dużej Rodziny

1

Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

2

Rabat przysługuje na produkty objęte akcją.

3

Posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej poinformować specjalistę ds.sprzedaży JDM Deweloper Sp. z o.o. , że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy)

Szczegóły oraz więcej informacji na temat skorzystania ze zniżki znajdują się w regulaminie.