Logo JDM Deweloper

Skorzystaj z kredytu ze stałym oprocentowaniem

O nas - tło

Skorzystaj z kredytu ze stałym oprocentowaniem, kupując nieruchomość w jednej z inwestycji JDM Deweloper!


W 2022 na popularności zyskują kredyty ze stałym oprocentowaniem. Są to kredyty o częściowo stałej stopie procentowej. Minimalny czas, w którym stopa procentowa ma stały poziom to pięć lat, jednak KNF zaleca wydłużenie tego minimalnego okresu. Oprocentowania stałe ustalane są w bankach np.: raz w tygodniu lub co drugi tydzień w zależności od banku.

Kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu daje gwarancję stałej, niezmiennej wartości raty. Zazwyczaj banki decydują o oprocentowaniu stałym w kredycie hipotecznym przez maksymalnie 5 lat. Po tym okresie klient zwykle ma do wyboru dwie opcje: może wybrać oprocentowanie zmienne lub kontynuować spłatę ze stałym oprocentowaniem.

Zgodnie z Rekomendacją S KNF wszystkie banki komercyjne są zobowiązane do oferowania ich klientom (Banki spółdzielcze mają czas na ich wprowadzenie do końca 2022r.).

Jeśli chcesz mieć pewność czy opcja kredyty ze stałym oprocentowaniem jest dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym, który pomoże Ci przeanalizować wszystkie możliwości.
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: +48 506 282 917 lub poprzez email: marcin.burski@lifefinance.pl

Chętnie pomożemy!

Źródło: Maciej Kazimierski (Analityk Finansowy) 2022 „Kredyty w 2022 – co przyniesie nowy rok?” https://direct.money.pl//https://direct.money.pl/artykuly/porady/kredyty-w-2022-co-przyniesie-nowy-rok

Sprawdź także ofertę mieszkań od JDM Deweloper