Logo JDM Deweloper

JDM Serwis

Dedykowana opieka JDM Serwis specjalnie dla naszych Klientów

Dla wielu deweloperów akt notarialny sprzedaży mieszkania jest równoznaczny z zakończeniem procesu obsługi klienta, ale nie u nas. Jesteście Państwo Klientem JDM Deweloper w Inwestycji Chojnów Park zarówno przed, jak i po zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego.
Program JDM Serwis obejmuje 5-letnią opiekę nad Państwa domem w Chojnów Park w Krępie. Po odbiorze lokalu pozostajemy do Państwa dyspozycji w sprawach dot. użytkowania mieszkania (instrukcja użytkowania lokalu) oraz gwarancji.
Dodatkowo dedykujemy do każdej inwestycji administratora część wspólnych, który przejmie obowiązek dbania o utrzymanie wspólnej drogi, skweru, oświetlenia oraz odśnieżania ulicy.
Program JDM Serwis obejmuje cały pakiet czynności administracyjnych związanych z obsługą po sprzedażową, wsparciem przy odbiorze lokalu, jak również wsparciem przy problemach technicznych.
O nas - tło
Specjalnie dla klientów Inwestycji Chojnów Park stworzyliśmy Program JDM Serwis, aby zapewnić Państwu komfort, radość użytkowania mieszkania oraz dopełnić satysfakcji z wyboru lokalu w Inwestycji Chojnów Park.
ikonka 1

5 letnia rękojma

ikonka 2

dedykowany administrator części wspólnych

ikonka 3

wsparcie administracyjne

ikonka 4

wsparcie przy problemach technicznych

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na spotkanie z naszym konsultantem, zarezerwuj termin.