Logo JDM Deweloper

W JDM Deweloper honorujemy Kartę Dużej Rodziny

O nas - tło

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin „3 plus” zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. To zniżki np. na przejazdy kolejowe, niższe opłaty paszportowe, możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych, księgarni czy w końcu zniżki na zakup ubrań, obuwia, kosmetyków, książek czy paliw.

Z Karty Dużej Rodziny korzysta ponad 5 mln osób z ponad 1 mln rodzin wielodzietnych. Kartę honoruje obecnie 6,5 tys. partnerów. Oferują oni zniżki w ok. 24 tys. lokalizacjach w całej Polsce. Wśród partnerów są zarówno duże  sieci – Volgswagen, PKO Bank Polski, Smyk, Costa Cefee, LOT, Nationale Nederlanden, Credit Agricol, Carrefour, Kaufland i wiele innych jak i mali lokalni przedsiębiorcy.

Decyzja o przystępieniu do Programu Karty Dużej Rodziny była dla nas oczywista. Firmę  JDM Deweloper tworzą ludzie, którzy na codzień sami są rodzicami i  doceniają trud włożony w wychowanie młodego pokolenia, ponadto budujemy dla rodzin i chemy wspierać je w wyjątkowych momentach w życiu takich jak zakup wymarzonego domu.

W ramach programu JDM Deweloper zobowiązuje się do udzielania od dnia 30.09.2021 członkom rodzin wielodzietnych posiadających kartę dużej rodziny 100 % zniżki na miejsce postojowe. Zniżka obowiązuje przy zakupie dowolnego domu w inwestycjach JDM Deweloper Sp.z o.o.

Jak można otrzymać rabat w ramach Karty Dużej Rodziny

  1. Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.
  2. Rabat przysługuje na produkty objęte akcją.
  3. Posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej poinformować specjalistę ds. sprzedaży JDM Deweloper Sp. z o.o. , że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy.

Szczegóły oraz więcej informacji na temat skorzystania ze zniżki znajdują się w regulaminie.